8. februára 2013

Finding my own style

Bonjour dámy.

Dnes som bola s mamkou v Ba u doktorky a samozrejme, neobišlo sa to bez nákupov v Avione :) 
Už dlho sa snažím nájsť si vlastný štýl, experimentovať a nosiť to, čo sa mi páči, nie len to, čo by sa mohlo páčiť ostatným okolo mňa.

Prekrásna, trošku dosť priesvitná vestička s ostňami na golieri.

Tričko s krížikom. Neverili by ste koľko mali v New Yorkeri tričiek/svetrov s krížikmi. Na army štýl, na trošku elegantnejší. Ak máte rady takúto tematiku, určite bežte do najbližšieho New Yorkeru a zožeňte si niečo také :)

Konečne (ďakujem všetkým Božstvám, na ktoré neverím aj verím) som našla peknú, ani veľkú ani malú, koženú tašku. Kúpila som ju v Croppe, a keďže som mala ISIC kartu, dali mi ju až za 8 eur lacnejšiu, čo sa veľmo čudujem.

 Prekrásna, taktiež priesvitná zelená košeľa s čiernym golierikom. Hneď ako som ju videla, vedela som, že ju musím mať. A bola v zľave. No nekúp to ;)

A ďalšie tričko, tmavé, s lebkou a cvokmi.. Kričalo, že je pre mňa. 
Ešte k tomu je primerane voľné, čiže sa v ňom nemusím príliš sťahovať :D 

Čo sa týka poviedky, viem, že vás už určite hnevám, strašne moc. Ale ani trošku sa mi nechce písať. Nie je múza, nálada, nič.  Vážne prepáčte. 
Časť pridám hneď ako to bude možné. Zatiaľ vám bohužiaľ musia stačiť moje "hlboké myšlienkové pochody".
3 komentáre:

 1. tú zelenú košeulu som si skúšala, nokoniec mám priesvitnú modrú bez čierneho olemovania :D (new yorker ak sa nemýlim však? :D) milujem army štýl, len mám už toľko svetrov/blúzok atď. že už radšej nenakupujem :DDD

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. hej, newyorker :D ja som na tom podobne, ale nevzdávam sa!! :D

   Odstrániť
 2. Tá zelená košeľa s čiernym golierom je TOP!!! a celkovo, skvelé nákupy, výborný výber :) x

  OdpovedaťOdstrániť